Test: Difference between revisions
Wiki Port 2 (talk | contribs) No edit summary |
Wiki Port 2 (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 2: | Line 2: | ||
{| class="wikitable" style="max-width:30em;" | {| class="wikitable" style="max-width:30em;" | ||
|- | |||
|colspan = "2" | title | |||
|- | |- | ||
|rowspan = "2" | pimage | |rowspan = "2" | pimage | ||
Revision as of 09:04, 21 December 2024
| title | |
| pimage | simage |
| prop | |
| found | |
| a | b | c | d | e |
| f | g | h | ||
| i | j | k | ||
| e | ||||